Akce 2025/2026

Zimní fotografování žáků ZŠS I.

Žáci ZŠS I. se po předchozím velmi zdařilém projektovém dni rozhodli svou fotografickou akci zopakovat. Tentokrát se vydali zachytit krásy zimní přírody. Vybaveni fotoaparáty a nadšením vyrazili do přírody, aby hledali zajímavé motivy. Počasí jim opět příliš nepřálo (podobně jako na podzim), to však mladé fotografy neodradilo. Díky zkušenostem z předchozího focení si s nepřízní počasí dokázali poradit a znovu vytvořili nádherné snímky. Při fotografování byl kladen důraz především na detail, originalitu a individualitu. Každý žák se snažil zachytit zimu svým vlastním pohledem. Stejně jako podzimní snímky, i tyto zimní fotografie budou vystaveny na celoroční vernisáži. Projekt však ještě nekončí, žáky čeká jarní a letní fotografování, aby byl celý cyklus ročních období kompletní.

                                                                                                     Třídní učitelka Mgr. Lucie Janská

Soubory ke stažení