Žáci 1. a 2. ročníku se během čtvrtečního a pátečního dopoledne (21.- 22. 3. 2026) věnovali velikonočním tradicím a dílničkám. Téma Velikonoc se prolínalo všemi předměty. Žáci se seznámili se symboly Velikonoc a jejich významy.
Naučili se koledu a vyrobili si velikonoční dekorace.
Nechybělo ani barvení vajíček a sázení květin, na které si žáci sami obstarali zeminu na školním pozemku.
Irena Kroutilová, třídní učitelka