Krátce před vánočními prázdninami jsme jeli na výlet do Chebu. Chtěli jsem se nejen podívat na chebské vánoční trhy a užít si vánoční atmosféru jiného města, ale také jsme se zúčastnili Cesty za zdravím, kterou pro školy uspořádala Střední zdravotní škola Cheb. Studentky a studenti této školy, tedy budoucí zdravotní sestřičky a zdravotní bratři, si pro všechny připravili mnoho aktivit, které přímo se zdravím souvisejí.
My jsme absolvovali tyto:
Step test a Ruffierova zkouška tělesné zdatnosti, měření FF, čištění zubů, hygiena rukou, zdravé sezení, opičí dráha pro zdravé tělo, záchranný integrovaný systém, první pomoc při úrazu, PRP + KPR (resuscitace), kvíz o zdravém životním stylu. chemické pokusy – bezpečně v domácnosti.
Podívejte se na fotky z prima výletu.