Většina našeho čtvrtečního vyučování patří sportu. Tento den byl ale jiný. Žáci s nadšením oblékli rukavice, vzali pytle a cestou z rozhledny sbírali vše, co do přírody nepatří. Za chvíli se naplnily všechny pytle, které jsme sebou měli a já děkuji všem zúčastněným za jejich nadšení a pomoc.
Mgr. Jaroslava Křepelková
